Diz que não disse, escreveu e apagou

💛♥️ Hakan Şükür 💛♥️

"İnsanlara öyle aldatıcı yıllar gelecek ki,yalancılar doğrulanacak,doğru sözler de yalanlanacaktır.Hainlere güvenilecek,güvenilirler de ihanetle suçlanacak"SAV

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone or erroneusly added someone, please use the contact form.

@gsmunchen05 Normal bi ülke de güzel bi mantık..!! Tarihe geçmiş sürgün yiyen vatansever sağdan soldan bi ton insan aptal,sen akıllısın öyle mi? Kendisi yokken 77 yaşında babayı intikam için içeri atan ölüm döşeğinde çıkaran anlayış hukuku doğru he! Yuh senin vatan ,insanseverliğine

@Bnsizofrndeglz Ne kadar şikeci ,hırsız varsa aynını diyor valla anlamadım. Normal ama suçluluk psikolojisi..

@messutaykut Evet cesaretle ağababalarınıza bunu söylemen güzel olmuş,uyanmışın. Adamcağızı alternatif olmaktan çıkarıp birilerinin önünü açanın Allah belasını versin.Eşine gidip bi sorun isterseniz. Hadi meydan sizin ,araştırın bakalım.

@messutaykut Hahahahaha öne yatıp satanlar mı? Anlaşılan bahşişi peşin almışsınız..

@firatince41 İnşallah,ondan mı bu ağaç düşmanlığı Türkiye’de . Yanlız yanlış yerde kesiyorsunuz.. O loby lere avukatlarına çok para harciyorsunuz maşallah. Hem küfür et hem besle.. İyi iş..

@i2ecep Ya hadi git Allahaşkına , Neyi savunuyorsun? Buralara sallayıp,değerlerine,sağlığa bi çok şeye zararından dolayı yıllardır yasak olan,teröre finans desteği sağlayan,kaçakçılığı olan bi maddeyi savunur pozisyona düşmek ve bunu isimsiz bi halde yapmak ciddi bi zihin sorunu..

@i2ecep Burada ki durumu da aç oku.. Sanki Türkiye de yasalar uygulanıyor,denetleniyor gibi konuşman ayrı bi saflık.Burada ki eyalet sistemini bilmiyor olman ise ancak ülkenin bu sisteme geçmesini isteyen ağababaların ağzı sanırım. Yazık ki ne yazık! Veleddaaaalin Amin mi yani?

@i2ecep Anayasayı ayaklar altına alan,kevgire dönmüş,kimin eli kimin cebinde olduğu belli olmayan,en kritik yerleri özelleştirme adı altında yabancılara peşkeş çekilen bi ortamda olmanın körlüğü,bana şu duayı hatırlatıyor; Allahümme Rabbena ,bunları görmemek çok fena.

Alan mennun,alan ve satan da memnunsa hayırlı olsun. Nasıl oyuncu olduğunu bilenlerin yorumuna ihtiyacım var.