Diz que não disse, escreveu e apagou

ALLAH' IN "BİTİRDİĞİNİ" KİMSE " BİTİREMEZ" !!! "Suçlamak, anlamaktan daha kolaydır! Anlarsan değişmen gerekir....Peyami Safa

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone or erroneusly added someone, please use the contact form.

@sinyorumit1905 Görmeden sevdiği konuşmaları var, Ekrem beyin de kanallarında spor yorumları var. Bunlar bazı gerçekler ve suçlar şahsidir. Ben siyasete,bu tartışmaya faydalı olmayan konulara girmiyorum. Hak kimin ise ,kimin hakkı yendiyse o kazansın. Herkesten bağımsız, Herşey çok güzel olsun

@gokmnckmak Hahahaha öyle mi çıkmış? Yakalayamıyoruz ki sıkalım.😄

@BurakAltunc Olacağına bakın. Basmaya gitmişlerdir bile 😄

@erkuty1907 @wittrine Bende yoktu , benden sonra oldu. Çarpıtmayın işinize bakın

@erkuty1907 @wittrine Olamadığım Ve ailem ve arkadaşlarımın bana attığı ama yaklaşık 20’ye yakın oy varken sandıktan bana oy çıkmayan seçim. Bağımsız girdiğim. Sanırım hepsi anlaşmıştı.

@hhtobuz Salak 2015 de geldim ben buraya . Ağababalarından yalanı iftirayı öğrenmişsin,muhtemelen hırsızlığı da bilirsin .

@Semih781495651 Şikeci ve hırsızların ceza alabileceği ülkemden 😄

@DemirelMsty19 Öz vatanında ABD malı ı phone dan,twiterdan yazıyorsun ama mal. Ağababalarının çocukları Ve torunları da ABD vatandaşı Ve ABD kolejlerinde okuyor , bu nasıl oluyor? Burada malları da var , burada okudular. Sizin gibi malları da kullanıyorlar. Ne güzel di mi?

@DemirelMsty19 Benim herşeyim ailem orada ama hepsine hırsızlar el koydu. Senin gibi Mallar vatani değil hırsızları koruyor ama iş işten geçince belki uyanırsınız.

@DemirelMsty19 Malta da katar da değil yani. Sen tanzim satışa hadi..